Skip to main content

Hoovipäev ehk Kohvikute päev – tohib ikka tulla!

By 11. aug. 2021september 19th, 2022Tohi postitused

Tohis toimub taas! 20. augustil on Kohilas Avatud Hoovide päev, mil oma õued avavad palju toredaid majapidamisi. Avatud on kodukohvikud üle terve Kohila valla. Nii ka meie džinnivabrik. Tulge külla! Pakume kohvi, Kooker küpsetab kõige nunnumaid minipannkooke ja Tohi baarist saab džinntoonikuid ka. Terrassil saab rahus istuda ja elu nautida. Tantsukingad tasub ka kaasa võtta, sest DJ Lauri Ligi hakkab musa mängima kell 21.00 kuni 02.00.

Džinnivabrikusse tohib sisse piiluda – avatud on pood ja teeme ekskursioone. Tasuta ekskursioonid distillery ruumides toimuvad kell 15.00 ja 17.00 ning ekskursiooni viib läbi ei keegi muu kui Tohi master distiller Priit Palk ise! Kuuled lähemalt, mis teeb Tohi džinni eriliseks ja kuidas džinn pudelisse saab. NB! Palun registreeri oma soov tuurile: maja@tohi.ee

Avatud on Tohi pood  Eesti parima käsitöödžinni ning kinkekarpidega, mida mujalt ei saa.

NB!  Pöörame tähelepanu sellele, et 20.08 tohivad meid külastada vaid vaktsineerimiskuuri läbinud, COVID-19 haiguse läbi põdenud või negatiivse testitulemusega inimesed. Palume oma tõendid valmis panna saabumisel ja loodame väga mõistvale suhtumisele!

Kohtumiseni! Hoia sündmusel silma peal Tohi Distillery FB-s.