Skip to main content

Jõulupeod Tohis. Ei tohi pidamata jätta.

By 24. okt. 2022Tohi postitused

Kas ja kus jõulupidu korraldada? Olete ettevõte või lihtsalt tore sõpruskond? Nii uskumatu kui see ka pole, on aasta lõpuni jäänud 2 kuud. Panime kokku veidi mõtteid jõulupeo korraldamisest ja mida planeerimisel silmas pidada.

Mõtle läbi olulised punktid:

  • Mitu inimest teid on?

On suur vahe, kas teid on 20 või 120 inimest. Mida rohkem inimesi, seda varem tuleb organiseerimise ja koha valikuga alustada.

  • Millal ja kus?

Hea mõte on hetkeks aeg maha võtta, oma seltskond või kollektiiv kokku võtta ja sõita harjumuspärastest paikadest eemale. Kodust veidi eemal koht hoiab seltskonna koos ja lühike bussisõit on mõistlik lahendus.

  • Kes nad on, kas pidu on koos peredega? 

Kas peole tullakse koos kaaslasega, koos lastega või ainult oma töötajad? Kui peredega, siis peab mõtlema läbi õhtu sisu nii, et keegi ei tunneks end võõrana.

  • Kas jõulupidu võiks olla mingi kindla stiiliga?

Kõik punases, naljakate kampsunitega või hoopis glamuurne stiil? Stiilpidu võib olla hea mõte ja seltskonda ühendav.

  • Eelarve. Kui palju on teie eelarve inimese kohta?
  • Catering. Hea söök ja jook on hea peo alus.

Pigem kvaliteetselt, kui keskpäraselt eks. Tohis on toitlustuspartneriks Viktus Catering. Spetsiaalse jõulumenüü leiad siit. Alkoholi serveerimisel on mõistlik kehtestada piir ja kõik, mis sellest üle, on lisatasu eest. Mõistlik on pakkuda punast ja valget veini, mis sobib valitud menüü juurde. Tervitusjoogiks on sobilik alati näiteks hea talvehõnguline aroonia džinntoonik kokteil.

  •   Meelelahutus

Jõulupidu ei saa mööduda hea esineja või vähemalt DJ-ta! Igati mõnusad on ka lõbusad viktoriinid, mille abil võtta möödunud aasta kokku. Kahooti äppi kasutades saab teha peaaegu Kuldvillaku tasemel viktoriine!

  • Kingitused

Kas jõulupeo juurde peaks olema igale osalejale veel väike kingitus? Miks mitte. Järjekordse logoga kruusi asemel võib teha annetuse valitud heategevusorganisatsioonile või panustada peo jooki ja sööki.

Kui seda kõike on liiga palju, mida ise korraldada, siis võta appi Tohi Distillery ürituste korraldaja Margit. Margit aitab kõik ja rohkem veel korda ajada ja tagada, et pidu Tohis on meeldejääv! Kirjuta: events@tohi.ee