Skip to main content

Džinnivabrikus oled ööbinud?

By 9. dets. 2021september 19th, 2022Tohi postitused

Pidulik uudis! Tohis said valmis 2 mugavat apartementi ja need ei ole ette nähtud džinnimeistri siestaks! Vastupidi, minikorterid on mõeldud meie külalistele. Kui otsid veidi erilisemat elamust ööbimiseks, siis oled õiges kohas. Kui tihti inimene ikka saab ööbida päris töötavas džinnivabrikus?  Kaasaegse sisustusega katusekorterid on piisavalt ruumikad, et mugavalt kahekesi ööbida või ka neljakesi toas. Korterites on mugavad voodid, kööginurk, TV, sofa ja privaatne vannituba.

Õhus on uinutavaid džinniaure, allkorrusel tehakse ju Eesti parimat džinni! Miks mitte planeerida Tohis džinniekskursioon ja siis jäädagi peale seda kauemaks? Asume Tohisoo mõisa ajaloolises viinaköögis, Kohila alevis. Tallinnast vaid 40 minuti sõidu kaugusel, Võtke ette Kohila avastusretk, kaugele ei jää Raplamaa rabad ja palju muud.

Kuna meil saab korraldada erinevaid sündmusi, siis saab korraldaja või see “kõige tähtsam inimene” meile ööbima jääda soovi korral. Tohis on juba mõned pulmad peetud – korterid on näiteks ideaalsed pruutpaarile ettevalmistuse tubadeks.

Kõik osalejad paraku ei mahu, Tohi Hotels jääb tuleviku visiooniks ja esimene katsetus on 2 korteriga 🙂

Hind 70 EUR / kahele. Broneerimine: kirjuta meile events@tohi.ee!

 

Tohi Distillery Apartement