Skip to main content

Suvepäevad – eilne päev või uus trend?

By 1. juuli 2021september 19th, 2022Tohi postitused
Suvepäev Tohi DIstillery rattamatk

Tere! Mina olen Margit ja korraldan Tohis sündmuseid. Suvepäevi, pulmasid või firmapidusid. Mõtlesin täna kirjutada suve popimatest sündmustest – suvepäevadest.

Meie igapäevased tegevused ning elurütm on olnud üle aasta teistsugused. Pikapeale hakkab juba harjuma, samas tunneme kõige suuremat puudust… teistest inimestest. Isegi see kolleeg, kes muidu veidi närvidele käib – ei teeks paha veidi juttu puhuda ilma, et ekraan oleks vahel. Nagu ettevõtte suvepäeval või firmapeol ikka tavaks olnud.

Kuna olud on muutuvad pidevalt, siis ka olukord ettevõtete suvepäevade korraldamisega pigem lahtine ja otsuseid tehakse viimasel hetkel.

Suvepäevad on ettevõttes üks oodatumaid sündmusi ja võivad olla päris suure eelarvega ettevõtmine, mis nõuab korraldajatelt palju pühendumist. Praegusel ajal on eelneva eriolukorra tõttu olnud paljudel  keerulisemad ajad. Aga meeskonnavaim vajab tugevdamist ja kollektiiv ühtsustunnet. Mis siis teha? Positiivne on see, et suvepäevi saab korraldada ka lihtsamalt, kui ettevõte varasemalt seda teinud on. Miks mitte korraldada suvepäevad ühepäevase väljasõiduna ja ilma ööbimiseta? Sõna „suvepäevad“ kõlab ühtviisi toredalt ainsuses: „suvepäev“.  Ei ole vaja tingimata ööbida kuskil x paigas ning töötajatel muretseda lapsehoidja pärast või nädalavahetuse arvelt tuua ohvreid. Sportmängude asemel võib päeva veeta harivalt – õppides, kuidas teises ettevõttes asju luuakse – olgu see džinni valmistamine, džinni degusteerimise master class, lõbus viktoriin ja lõpuks õhtu heas seltskonnas hea söögiga.

Hea nipp on valida ettevõtte suvepäevaks mõnus koht just nii kaugel, et tekiks „linnast väljas“ tunne, aga samas nii lähedal, et sõidule ei kuluks poolt päeva. Ning valida inspireeriv, veidi erinev keskkond, mis pole tingimata tavapärane peosaal-kämping.

Miks teha ettevõtte suvepäev või meeskonna üritus Tohi Distillerys?

  1. Asume Tallinna lähedal (38 km)
  2. Kui tihti satud töötavasse džinnivabrikusse? Veel vähem sinna suvepäevale.
  3. Tohis on lihtne – saad abi toitlustuse korraldamisel, programmi kokkupanemisel, õhustiku loomisel ja  sobiliku elavmuusika kaasamisel. Jah, ma töötan siin ja mu töökirjelduses ongi „sündmuste korraldamine“! 😊

Mulle meeldib sündmusi korraldada nii, et kliendid tahavad tagasi ka tulla. See pole tegelikult kuigi raske, sest džinnivabrikus on alati tore atmosfäär, selline väikse vimkaga. Unustasin öelda pika jutu peale, et tegelikult on meil vabu päevi pakkuda isegi juulisse 2021. Helista või kirjuta mulle ja teen pakkumise. events@tohi.ee, +372 525 3554

margit nurmeots-oras tohi distillery